.

.

ממש נלהב 4-in-1 כלי גלוק אקדחים, אקדח קומפקטי Multitool עם חזית & אחורי ראייה כלי, להכות כלי & Gunsmithing מברג לניקוי & שמירה על אקדחי גלוק.

ממש נלהב 4-in-1 כלי גלוק אקדחים, אקדח קומפקטי Multitool עם חזית & אחורי ראייה כלי, להכות כלי & Gunsmithing מברג לניקוי & שמירה על אקדחי

דירוגי לקוחות:

ILS 114.15
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

על גלוק פלטפורמות : מקיף נשק האקדח multitool הוא תואם עם כל אקדח גלוק.המראה הקדמי כלי : מגנטי 3/16" הקס נהג מתאים במלאי, מותאם אישית קידמי, תואם עם גלוק בלילה אתרים, מוצרים נלווים גבוה גובה מראות, Truglo גלוק מראות, Trijicon גלוק מראות ועוד. 3 מ " מ אגרוף למטה כלי : חיוני גלוק נשק כלי מתאים כל הפינים על כל אקדח גלוק; איידס אקדח פירוק על האקדח ניקיון, סיכה להסרת מותאם אישית גלוק pin אביזרי ההתקנה.האחורי מראה הכלי : . 050" ברגים מאפשר התאמת מוצרים נלווים האחורי המראות שלך גלוק.קומפקטי GUNSMITHING כלי : שטוח קטן להב מברג עוזר חטטניות שקופיות הנעילה אביב s לא כל כך זה פונקציונלי רב כלי יכול לעשות.ארבעת הכלים הכלולים קל משקל, קומפקטי, מסגרת מעוצב לאחיזה מושלמת, מיקוח, אידיאלי מומנט.כל כלי הוא במהירות לפריסה עם לחצן לקבלת יעילות מרבית בעת עבודה.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה