.

.

קלאסי חג המולד כרטיס בתיבה, כרטיס הברכה חג המולד ברכה כרטיסי ברכה חג שמח קלפים עם חותם מדבקות עבור חברים, משפחה ואהובים(16 קלפים, 18 המעטפה מדבקה)

קלאסי חג המולד כרטיס בתיבה, כרטיס הברכה חג המולד ברכה כרטיסי ברכה חג שמח קלפים עם חותם מדבקות עבור חברים, משפחה ואהובים(16 קלפים, 18

דירוגי לקוחות:

ILS 13.48
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

????כרטיס חג המולד מארז מבוא כל כרטיס חג המולד אמצעי 5x7inch, מארז זה מכיל 16pcs כרטיס ברכה + 16pcs חג מעטפות אדומות +18unique כלבי ים, מספיק כדי לעמוד בדרישות היומיום שלך, שליחת האיחולים החמים לחברים ובני משפחה בחג המולד. ????חג ייחודי אלמנטים : כרטיסים אלה מודפסות עם פופולרי חג המולד אלמנטים מאפיינים את חג המולד גלוב נושא קישט עם נוצץ, כרטיסי ברכה ריקים מבפנים, משאיר הרבה מקום להביע הערכה, עידוד, איחולים או כל מסר אחר ליום המיוחד. ????פרמיה & עבה כרטיסים מבוא חג המולד כרטיסי עשה עם פרמיה רדיד זהב ערכות נושא עם מפואר פרטים, נייר איכותי, עיצוב מוקפד, הבלטה דפוסי ואיטום מדבקות משקפים אחד את השני. ????לשלוח כרטיסי חג יותר של שלך האהוב על אנשים עם מבחר גדול של קופסאות קלפים, מושלם עבור משפחות, חברים, חברים לכיתה, מורים, שכנים, עמיתים לעבודה או מישהו שאתה אוהב.איחולי לחג נפלא החגים ואושר בשנה החדשה". ????ידידותי שירות לקוחות : כרטיס חג המולד שלנו אתה יפה ארוז בתוך קופסאות מתנה כדי לעזור לך לקנות בביטחון, יש לנו מקצועי לאחר-צוות המכירות, יכול לעזור לך לפתור כל שאלה תוך 24 שעות.אם אתה נתקל בשום בעיה, פשוט תעזוב אותנו בדוא " ל!אנחנו כאן כדי להפוך את הלקוחות שלנו מרוצים.סגנון : חג מולד שמח כרטיסי 1.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה