.

.

בליי שיער אדם פאות תחרה קדמית 4x4 סגר בוב פאות הגוף גל בתולה שיער 12 אינץ 150% צפיפות מראש מרוטה עם התינוק לשיער צבע טבעי עבור נשים שחורות.

בליי שיער אדם פאות תחרה קדמית 4x4 סגר בוב פאות הגוף גל בתולה שיער 12 אינץ 150% צפיפות מראש מרוטה עם התינוק לשיער צבע טבעי עבור נשים

דירוגי לקוחות:

ILS 131.40
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

שיער חומר : 4x4 סגירת פאות תחרה 10 A ברזילאי בתולה שיער אדם לחתוך מתורם אחד, טבעי, בריא, רך וקופצני, לא השלת שיער סינטטי יראה עשן שחור ולא יהיה דביק הכדור לאחר השריפה.Q2. פאה גודל כובע גדול מדי או קטן?.ת : כל הפאות להשתמש מתכוונן רצועות עבור פאה וכובע הממוצע להתאים 19.6 - 23.5 ס " מ היקף הראש, אנו ממליצים לך לעקוב אחרי השלבים שלעיל כדי למדוד את גודל הראש לפני הרכישה.Q3. מה צבע השיער?.ת : כל השיער שלנו הוא שחור טבעי, צבע.כל הפריטים הם באמת יורים.לתצוגה, אור, מסיבות סביבתיות יכול להיות סטייה קלה התופעה.Q4. תסרוקת ההבדל?.תשובה : פאות על התמונה כבר סטיילינג מעט לפני צילום תמונה, אז עשה את השיער על מודל, וכן את הפאה מגיע עם בסיסי, סגנון אשר ניתן לחתוך ולעצב בעצמך או מקצועי מעצב השיער כדי להתאים אישית את המראה על בסיס הצורך שלך.Q5. סבך ולא שפיכת קצת?.ת : כל פאה מתעסק יותר מאשר השיער האמיתי שלך כי את הקרקפת מייצרת שמנים טבעיים, זה לשמור על השיער שלך מפני התייבשות, לכן פיאות זה קרה מינימום שפיכת ולא להסתבך, במיוחד מסולסל פאות, וזה נורמלי.קצת מים, מרכך שיער מתולתל מוצרי טיפוח שיער יכול להיות הרבה מאוד מועיל.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה