.

.

טוקאן אוטומטי EZ FOAMER לשטוף את המכונית ערכת! תרסיס קצף תותח כביסה לחץ אבזרי צינור גינה. מתכוונן לערבב את הראש, המכונית קצף אקדח, צינור פליז חיבור מהיר, קראק-הוכחה סבון ב?

טוקאן אוטומטי EZ FOAMER לשטוף את המכונית ערכת! תרסיס קצף תותח כביסה לחץ אבזרי צינור גינה. מתכוונן לערבב את הראש, המכונית קצף אקדח,

דירוגי לקוחות:

ILS 29.98
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

????כל סבון, כל הצינור : עם התוכי EZ Foamer המכונית ערכת ניקוי אתה יכול סבונים את הרכב ללא הגב-כיפוף מאמץ או שריטות צבע זה מגיע עם סבון מלוכלך דלי. שטיפת הרכב המברשת, לשטוף את המכונית ספוג או הכפפה.ו, עבור אלה ללא מכונת כביסה של הלחץ (או לא רוצה לגרור את זה) זה canon מתחבר צינור הגינה הרגיל שלך ומשתמש בכל רכב סבון אתה בוחר!עכשיו, זה EZ Foamer, בטוח!. ????יותר סביר : זכות בחירה קצף שטיפת רכב אספקה מבלבל.אבל כפי שאתה יכול לראות, שלנו, ההבדל היחיד הוא המחיר!כי, בזמן שאתה יכול לשלם תוספת של 20 דולר רק בשביל השם, EZ FOAMER שלה עם פליז מוצק אביזרי צנרת, קראק-הוכחה בקבוק מתכווננת המערבל, בדיוק כמו בני קיימא, אם לא יותר!. ????מתכוונן מיקסר : טעים עובי נוצר על ידי הבחירה שלך של השטיפה סבון בשילוב עם תערובת יחס.אז, למלא את 32oz בקבוק עם הערכה הרצויה שלך המכונית שמפו, ולהתאים את המיקסר כדי להתאים!תוכל לחסוך על חומרי ניקוי מדי!מוכנה לשטוף?פשוט להגדיר את זה '0'!אין צורך לנתק או עניין סביב. ????גבוהה-SPEC אביזרי : חזק חותמות גומי, פליז, אביזרי סדק הוכחה מיכל המכסה אחריות דליפת הוכחה שטיפת הרכב.ולא, אתה לא צריך כוח כביסה כדי ליצור חזק foam blaster!גומי אחיזה EZ-להתמודד עם ומגיב ההדק קל ומהנה לשימוש.הילדים מתחנן לשטוף את המכונית שלך. ????עם גינה מצורף!כשתסיים המפרט את המכונית שלך, אתה עדיין יכול להשתמש את הערכה שלך כי אתה גם זרבובית כדי להפוך את קצף המרסס לתוך EZ ריסוס, השקיה, דישון והכנת!והכל מגיע עם 100% החלף או החזר ערבות.למה לא לנסות את זה עכשיו, ולעשות שטיפת הרכב EZ!.טוקאן אוטומטי EZ FOAMER צינור לחץ כביסה סבון Dispenser32oz לשטוף את המכונית תותח קצף, מתחבר צינור – אין צורך כביסה בלחץ!כולל צינור מחבר (צינור חיבור מהיר) ותוספת גן המרסס!טעים או לא טעים קצף, לשטוף את המכונית עם מתכווננת לערבב יחס חיוג ל '0' על מים נקיים לשטוף!קצף Canon עובד עם כל סוג של רכב סבון לשטוף / כביסה לחץ Soap More זול מאשר מכונית אחרת המפרט Products EZ ידית אחיזה ומגיב ההדק – לשטוף את המכונית קצף האקדח קל לילדים לשימוש!עמיד אביזרי פליז על לשטוף את המכונית בצינור ולא-דליפת Seals Make רכב ניקוי קל שוב, מבלי לשרוט עם EZ FOAMER המכונית לשטוף את המרסס.. הזמינו עכשיו מכל טוקאן אוטומטי, או להמשיך לקרוא מפורט יותר פרטים!.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה