.

.

זכוכית בורוסיליקט 30-1000ml Buchner סינון משפך עם גס Frit(G3),מעבדת כלי זכוכית, ציוד לביה ס עם 24/40 סטנדרטי להתחדד פנימית משותפת, ואקום משונן Tubulation (גודל : 30מ ל א)

זכוכית בורוסיליקט 30-1000ml Buchner סינון משפך עם גס Frit(G3),מעבדת כלי זכוכית, ציוד לביה ס עם 24/40 סטנדרטי להתחדד פנימית משותפת,

דירוגי לקוחות:

ILS 94.50
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

⚗ איכות חומרים : כל כלי זכוכית עשויים לשדרג 3.3 זכוכית בורוסיליקט חומר, עבודת יד מלוטש להתאמה מושלמת.המפרקים הם כל גודל סטנדרטי.מגיע עם הכל כמו בתמונה. ⚗ בורוסיליקט זכוכית : זכוכית בורוסיליקט מאוד מקדם נמוך של התפשטות תרמית, כשליש של ענבים זכוכית.התנגדות בטמפרטורה גבוהה 200 מעלות טמפרטורה משתנים. ⚗ החול הליבה היניקה משפך סינון חומצה עמידים זכוכית סינון מכשיר, אשר מורכב מצוין קשה גבוה בורון זכוכית גבוה יש תכונות פיסיקליות וכימיות. ⚗ המוצרים מתאימים לאנליזה כימית, פיקוח תברואתי, תעשיית הנפט, תעשיית התרופות, צבע בתעשייה, וכו'. ⚗ אנא שים לב כי גם אם אנחנו אורזים כלי זכוכית בזהירות, זה עדיין שברירי.הם עלולים להינזק במהלך ההובלה.אם הפריט שקיבלת הוא לא במצב טוב, אנא אל תהסס לפנות אלינו.אנו נספק לך עם תוכנית בהקדם האפשרי.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה