.

.

ר. י צעצועים מתעצבן צעצוע,פאזל קוביית קסם,חידות למבוגרים,גליל סובב&להחליק לוגיקה חסרת מנוחה, משחק היד,טריק פאזל,מתנה לילדים, ילד(8Colors:4Layers+8Layers+12Layers)

ר. י צעצועים מתעצבן צעצוע,פאזל קוביית קסם,חידות למבוגרים,גליל סובב&להחליק לוגיקה חסרת מנוחה, משחק היד,טריק פאזל,מתנה לילדים, ילד(8Colors:4Layers+8Layers+12Layers)

דירוגי לקוחות:

ILS 26.98
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【 משתמש 】לא רק צעצוע היגיון,אבל גם מסתובב פאזל שקופיות.זה שילוב של קסם קוביית פאזל,את חתיכות הפאזל ניתן לסובב משמאל ומימין סביב הציר, כמו גם להיות slided למעלה ולמטה.משעשע בבית,להקל על הלחץ, לטפח סבלנות,פעילות גופנית המוח, פעילות גופנית אצבעות,לשחק בזמן נסיעה,או לתת אותו לילדים או קשישים במתנה. 【איך לשחק】על-ידי סיבוב, הזזה את חתיכות הפאזל, אתה יכול ליצור דפוסים שונים, או שאתה יכול לשחזר את חלקי הפאזל לסדר את המצב המקורי שכבה אחר שכבה. 【תזכורת】אתה יכול להחזיק את המוצר על הטיה קלה ביד, ואז בקלות להחליק או לסובב את פיסת הפאזל עם אצבע אחת.כי כל פיסת הפאזל יכול להיות slided למעלה ולמטה בצורה חלקה מאוד, כמו גם לסובב ימינה ושמאלה.מאז התנועה בין חלקי הפאזל הוא חלק מאוד, לאחר נגיעה המוצר, ההתנגשות בין חלקי הפאזל יהיה לייצר פריך צליל נעים, אשר יכול לגרום לאנשים להיות יותר נחושים כדי לאתגר את הקשיים. 【סגנון】אחד הוא " 8 צבעים x (4 Layers+8 Layers)' והשני הוא '8 צבעים x 12 Layers'. 【רעיל,באיכות גבוהה,בטיחות】כל המוצרים יש מגוון רחב של הבינלאומי צעצוע איכות, בטיחות ואישורים.קדימה,להתחיל את האתגר!לבחור,אל תהססו.הם לא רק חידות היגיון,אבל גם סיבוב שקופיות משחקים.שלהם מטלטלין חלקים של כל שכבה לא יכול רק לסובב שמאלה וימינה לאורך הציר,אלא גם לנוע למעלה ולמטה עם רווחים.הם משתמשים חלל ריק שנוצר על ידי חלק חסר האסטרטגי תנועות.הם יכולים לפתור הציע פאזל הדפוסים שלך, וליצור עיצובים צבעוניים.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה